Zoekresultaten
Resultaat 1 - 5 (van 5)
-
John Kelly De monsterdokter
Appie wordt verpleger bij een slechtlopende monsterkliniek, en dat valt niet mee! Zo moet hij allerlei monsterpatiƫnten helpen. En daarnaast ook nog de kliniek redden, die op omvallen staat. Met veel stripachtige zwart-witillustraties. Vanaf ca. 8 jaar.
Fictie, Kinderboek, Humoristische roman, Griezelverhaal
Nederlands, 188 pagina's, Moon, Amsterdam, 2020
Gedrukt boek
-
Tom Fletcher De Knerpers
Op een ochtend ontdekt Lucy dat alle volwassenen zijn verdwenen. De kinderen maken een grote puinhoop van de stad. Lucy en haar vriend Kees zijn vastbesloten om de volwassenen terug te vinden. Maar ze hebben niet gerekend op de enge, stinkende Knerpers. Voorlezen vanaf ca. 8 jaar, zelf lezen vanaf ca. 10 jaar.
Kinderboek, Griezelverhaal, Fictie
Nederlands, 358 pagina's, Billy Bones, Amsterdam, 2019
Gedrukt boek
-
Pamela Butchart Er zit een weerwolf in mijn tent!
Het schoolkamp verandert voor Izzy (ik-figuur, ca. 7) en haar vrienden in een spannend avontuur. Het lijkt er namelijk op, dat hun nieuwe juf een weerwolf is! Vanaf ca. 8 jaar.
Fictie, Kinderboek, Schoolverhaal, Humoristische roman, Griezelverhaal
Nederlands, 237 pagina's, Uitgeverij Holland, Haarlem, 2019
Gedrukt boek
-
Mirjam Mous Een vampier die geen bloed lust
Bundeling van vier verhalen over Vigo Vampier (9). Vigo lust geen bloed. Samen met zijn vriendin Lin Suikerspin beleeft hij spannende avonturen. Voorlezen vanaf ca. 7 jaar, zelf lezen vanaf ca. 8 jaar.
Kinderboek, Schoolverhaal, Griezelverhaal, Fictie
Nederlands, 309 pagina's, Van Holkema & Warendorf, Houten, 2011
Gedrukt boek
-
Stefan Boonen Elvis de Draak en de zeven zombies
Elvis ontdekt in Zweden een groepje zombies dat met vernietiging wordt bedreigd. Een van hen blijkt zijn tante te zijn. Kan hij de zombies helpen? Vanaf ca. 9 jaar.
Fictie, Griezelverhaal, Kinderboek
Nederlands, 176 pagina's, Clavis, Hasselt, 2012
Gedrukt boek